medová slavnost

 

Kozomínská medová slavnost
2.9.2023 14-18

MEDOMEČEK KOZOMÍN A ZAHRADA

Srdečně vás zveme na oslavu. V roce 2023 slavíme 10 let od otevření naší prodejny medu = Medomečku v Kozomíně a 5 let od otevření prodejny v Kralupech nad Vltavou v Riegrově ulici.

Jsme rádi, že k nám chodíte nakupovat, sdílíte s námi vaše starosti i radosti, sledujeme, jak rostou vaše děti i vnoučata. Jako poděkování za vaši přízeň pořádáme v sobotu 2.9.2023 od 14.00 do 18.00 Medovou slavnost v Medomečku a na zahradě v Kozomíně.

Na co se můžete těšit? Připravené jsou tvořivé dílny – výroba svíček ze včelího vosku, bylinkové koupelové soli, omalovánky a kvízy o včelách, kreslení magnetů. Prohlédnete si včelařovo pomůcky, ochutnáte různé druhy medů, zjistíte, jak voní propolis i včelí vosk.

Přijede i perníkářka Dana Jeřábková z Nučic, jejíž perníčky máte moc rádi, a také medvídek Teddy Eddie, který učí děti angličtinu v jazykovém studiu Creduo. Připravujeme i občerstvení – kávu, medovinu, medovníkové koule a další dobroty.

Od roku 2016 provozujeme také Semínkovnu. Proto součátí slavností je i burza semínek a rostlin.

Přineste semínka a rostlinky, které chcete poslat dál a možná si zase jiné odnesete.


Knihobudky určitě znáte a jedna je i u Medomečku. Kolemjdoucí ji plní časopisy nebo knihami. Můžete si také vybrat něco ke čtení nebo se podělit o své knižní poklady.