Relaxační jóga s Kamilou

Na lekci relaxační jógy vás čeká vás posilování, protažení, práce s dechem i závěrečné zklidnění a uvolnění. Během relaxace si můžeme pouštět hudbu, někdy vám přečtu krátký úryvek z knihy nebo využijeme sílu esenciálních olejů. Z mého přednesu si berte jen to, co si v onen okamžik vzít chcete. Pokud s vámi něco zatím neladí, pusťte to. Jedna lekce trvá 60 minut a je vhodná i pro začátečníky. Každá pozice nabízí různé variace provedení dle našich možností.

Tělo v rovnováze

O všech zdravotních problémech bych měla raději vědět předem (email nebo osobně), hlavně těhotenství, operace – stavy těsně po, vysoký a nízký tlak, disfunkce štítné žlázy (i medikovaná), vysoký nitrooční tlak, úrazy páteře a kloubů, atd.

Zbavte se stresu

Pokud máte životní situaci, která nedovolí se ze sítě odpojit, zvažte, zda za sebe raději neposlat někoho jiného. S virózou nebo nakažlivou nemocí prosím nechoďte. Jóga rozproudí krev ve vašem těle a může nemoc tak zhoršit, zrovna tak nikdo nestojí o to hodinu cvičit vedle nemocného a pak nemocný nakazit ve svém okolí další. 

Myslete na sebe

Předpokládám, že nikdo netrpí mentální poruchou, pokud ano, určitě mne informujte. Některé pozice mají své kontraindikace, abych vám uměla říci na míru, co pro vás není vhodné. Buďte prosím ohleduplní k sobě i k ostatním. Jóga je také o tom neubližovat.

Rychlá rezervace

Přes tento formulář mi můžete poslat rychlou zprávu s dotazem nebo si rovnou rezervovat lekci. Odpověď Vám pošlu emailem co nejdříve

Při zrušení rezervace 14 dní před zahájením semináře je účtován storno poplatek 25%, 7 dní před zahájením semináře 50 %. Jeden den před seminářem a v den zahájení semináře 100%. Je však možné poslat za sebe náhradnici.