Kurzy a moje tvorba

Těšit se můžete na živá podvečerní setkání s restorativní jógou. Během nich se naučíme dechová i antistresová cvičení, opečujeme své tělo včelími produkty a na závěr si dopřejeme relaxaci za doprovodu tibetské mísy a vůně esenciálních olejů. V online kurzu se zaměříme na oblasti jako je péče o ruce – kůže i klouby, spánek, bolestivá menstruace nebo stres, kterým budeme věnovat péči a pozornost skrze dechové techniky, jógová cvičení a využijeme i sílu včelích produktů. Připravuji pro vás také individuální kurzy hormonální jógové terapie dle Dinah Rodrigues.

Tělo v rovnováze

O všech zdravotních problémech bych měla raději vědět předem (email nebo osobně), hlavně těhotenství, operace – stavy těsně po, vysoký a nízký tlak, disfunkce štítné žlázy (i medikovaná), vysoký nitrooční tlak, úrazy páteře a kloubů, atd.

Zbavte se stresu

Pokud máte životní situaci, která nedovolí se ze sítě odpojit, zvažte, zda za sebe raději neposlat někoho jiného. S virózou nebo nakažlivou nemocí prosím nechoďte. Jóga rozproudí krev ve vašem těle a může nemoc tak zhoršit, zrovna tak nikdo nestojí o to hodinu cvičit vedle nemocného a pak nemocný nakazit ve svém okolí další.

Myslete na sebe

Předpokládám, že nikdo netrpí mentální poruchou, pokud ano, určitě mne informujte. Některé pozice mají své kontraindikace, abych vám uměla říci na míru, co pro vás není vhodné. Buďte prosím ohleduplní k sobě i k ostatním. Jóga je také o tom neubližovat.

Rychlá rezervace

Přes tento formulář mi můžete poslat rychlou zprávu s dotazem nebo si rovnou rezervovat lekci. Odpověď Vám pošlu emailem co nejdříve