Přednášky a ochutnávky medů

Kolik včel je v úlu a jak se mezi sebou domlouvají? Podle čeho trefí včely domů? Jaké včelí produkty a jakým způsobem,  můžeme využít pro své zdraví? Víte, jaký je rozdíl mezi jednotlivými druhy medů? A jak chutná med s pylem, se skořicí nebo s čokoládou? Ochutnali jste med s vanilkou? Pro více informací o našem medu navštivte www.kozominskymed.eu

Tvoření ze včelího vosku

Informace

Včelí vosk je přírodní produkt, který produkují včely ve věku 12 – 18 dní. Včelí vosk má svou charakteristickou vůni a žlutou barvu. Dříve byl pro lidi nenahraditelný. Používal se k výrobě svící, voskováním se chránily předměty před vlhkem.

Setkání

Domluvte si se mnou setkání na míru.

Cena je individuální a odvíjí se od spotřebovaného materiálu na dílnách, dle délky a obsahu přednášky a ochutnávek.

Na telefonu 603 441 281 nebo na emailu kamilarubesova@seznam.cz si domluvíme podrobnosti.

Program je uzpůsoben věku účastníků, od dětí až po dospěláky. 

Apikonzultace

Během našeho setkání probereme vaše problémy a následně vám doporučím včelí produkty, které vám pomohou celé tělo harmonizovat. Naučím vás dechové a antistresové techniky. Pokud to bude vhodné, seznámím vás s jógovými pozicemi pro úlevu od vašich trápení. Ke každému přistupuji individuálně a chystám program na míru. Než se objednáte na konzultaci, připravte si potvrzení, že nejste alergičtí na včelí produkty.

 

 

Certifikáty

Moje tvorba

Informace

Svět včel mě fascinuje, čím víc se mu věnuji. Ráda si hraji a luštím. Připravila jsem pro vás dva díly Hádanek a kvízů ze života včel. Přeji příjemnou zábavu a spoustu nových vědomostí.

Adresa

Kozomín 119, 277 45, p. Úžice

IČO: 705 76 912